Search here...
Biz Kimiz

450.000+ Mutlu Müşteri

1998 Yılından bu yana 450 Bin mutlu müşteri ve sayısız tecrübe kazandık. En güvenilir ve doğru hizmetler ile her geçen gün yeni müşterilere hizmet vermekten gurur duyuyoruz!

MTV Elektronik LG Yetkili Servis

LG yetkili servisi olarak uzman personelimizle, zengin araç filomuzla ve garantili hizmet politikamız ile İstanbul Anadolu yakasında kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. Sektörde Uzun yıllardır deneyim sahibi olmamız ve servis hizmetini sorunsuz bir şekilde sunmamız öne çıkan en önemli özelliğimizdir. Ayrıca servis öncesi ve sonrasında tüm ihtiyaçlara cevap vermemiz ve çağrılara en kısa sürede dönüş yapmamız tüketicilerin bizi tercih etmesini sağlayan önemli etkenler arasındadır.

 • Hızlı ve etkili servis.
 • Profesyonel ekip ve zengin araç filosu.
 • En güncel ve yüksek teknoloji ekipman.
 • Steril ve izole çalışma ortamı.

LG Yetkili Servisi olarak

Servis ekibimizi sertifikalı ve alanında eğitim almış personellerden seçiyoruz. LG yetkili servis personeli ise kalıcı çözümler sunarak tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor ve müşteri memnuniyetini üst sıralara taşıyor.

LG servisi olarak tüketicilerin takdirini ve güvenini kazanmak bizim için çok önemli. Bu sebeple müşteri odaklı çalışmayı, istek ve şikayetlerinizi, geri bildirimlerinizi umursuyoruz. Teknoloji harikası Lg ürünlerinizin montajından kurulumuna, arıza ve onarımına, bakımına, yedek parça ve aksesuarına kadar her türlü ihtiyacınızı garanti kapsamında karşılıyoruz.

Tüketiciler yetkili servis seçimi konusunda bilinçli olmalı ve seçimini belli kriterlere göre yapmalıdır. Günümüzde yeterli eğitim ve ekipmana sahip olmayan servislerin artması tercih yapmayı zorlaştıran sebeplerin başında geliyor. Doğru tercih yapılmazsa ürünlerinizde kalıcı hasarlar meydana gelir, cihazınızın ömrü kısalır ve yüksek maliyetlerle karşılaşılır. 

Servis Hizmeti Verdiğimiz Cihazlar

• OLED TV • LED TV Beyaz Eşya LG UltraGear Monitör • Telefon • Laptop DVD • Ev Sinema Sistemleri

Telefondan televizyona kadar tüm cihazların montaj, bakım, arıza ve onarım hizmetleri LG yetkili servisi tarafından yerine getiriliyor. Ayrıca zengin yedek parça ve aksesuarlar ile ihtiyaçlarınıza cevap veriliyor. Yedek parça ve aksesuar gereksinimleri ise LG markasının zengin stoklarında mevcutr ve garantili bir şekilde tüketiciye sunuluyor.

Çağrı merkezine ulaşan tüm talepler için LG yetkili servisi size en yakın bölgede olan aracını hemen yönlendiriyor ve tüketicilerin hem ekonomik açıdan hem de zamandan tasarruf etmesini sağlıyor. LG yetkili servis ekiplerinin tam donanımlı ekipmana ve materyale sahip olması da tüketicilerin tüm beklentilerine cevap vermesine yardımcı oluyor. 

LG Yetkili Servis Hizmet Politikası

 • Modern hizmeti, kaliteliyi ve üstün teknoloji ekipmanlarını bir arada sunmak.
 • Uygun fiyat ile tüketiciye yardımcı olmak.
 • İhtiyaçların gerektirdiği en iyi servis ve servis sonrası hizmeti sağlamak.
 • Teknik personeli sertifikalı, eğitimli ve alanında uzman kişilerden oluşturmak.
 • Zengin araç filosunda tam donanımlı ekipmana ve materyale sahip olmak.
 • Tüketicilere garantili yedek parça ve aksesuar sunmak.
 • Acil durumlarda tüketicilerin taleplerine hızlı bir şekilde dönüş yapmak.

Başarımızın sebebi rakamlarda saklı!

500
B+

Tamamlanmış Servis Kaydı

25
+

Yıl Tecrübe

450
B+

Mutlu Müşteri

Murat...

Sektörde ileri gelen firmaların başında gelme sebebimiz her zaman mutlu çalışan mutlu müşteri politikasına sadık kalmamızdır. Güler yüzlü, zamanında ve etkili servis ile müşterilerimizi memnun etmeye devam edeceğiz.

Hasan ....

Ekiplerimizin koordinasyonu ve zamanlaması bizim için her şey demek. En hızlı servis ve en güvenilir hizmeti sağlamak için ekiplerimizle periyodik toplantılar düzenleyip müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışmalar sağlıyoruz.

Gökhan ...

İlk hedefimiz daima doğru arıza tespiti ve doğru müdahale. Profesyonel ortam, ekipman ve işinde uzman çalışanlarımızla güvenilir ellerde olduğunuzdan şüpheniz olmasın.

Sepetiniz0
Sepetinizde ürün yok
Alışverişe Devam edin
0