Search here...
Sıkça Sorulanlar

Televizyon servisi çağırmadan önce uygulanması gereken adımlar;

 • Her ne arıza alıyor iseniz, düzelme ihtimaline karşın televizyonunuzu kapatıp bir süre beklemelisiniz. Açtığınızda arıza hala devam ediyorsa Madde 2'yi uygulayın.
 • Arızanız ile ilgili destek almak için 444 65 43 numaralı LG Çağrı merkezimizden teknik destek alıp servis çağırıp çağırmamanız gerektiğini öğrenin. Servis çağırmanız gerekiyor ise Cihazı kapatın, fişini çekin ve Servis Talep Formunu doldurun ve uzman desteği bekleyin.
 • Servis geldiğinde arıza gözükmemesi ihtimaline karşın arızanın fotoğrafını/videosunu çekin.
 • Televizyonunuz hiç açılmıyorsa elektrik bağlantılarını ve sigortayı kontrol edin. Her şey normal ise Televizyon Servis Formunu doldurun ve uzman desteği bekleyin.
 • Cihazda görüntü var ancak ses yok ise kumandanın ses tuşlarını kontrol edin. Harici hoparlörlerde bir sorun olması ihtimaline karşın ses aygıtını "Dahili Hoparlor" olarak belirleyin. Hala ses yok ise Servis Talep Formunu doldurun ve uzman desteği bekleyin.
 • Cihazınıza bir aygıt bağlamayı denediyseniz ve başarısız olduysanız Giriş Listesinden doğru seçeneği seçtiğinize emin olun ve kablosunu kontrol edip tekrar deneyin, eğer hala çalışmıyorsa Servis Talep Formunu doldurun ve uzman desteği bekleyin..

Beyaz Eşya servisi çağırmadan önce uygulanması gereken adımlar;

 • Fişini çekin, takın ve tekrardan çalıştırın. Eğer arıza hala devam ediyorsa Madde 2'yi uygulayın.
 • Arızanız ile ilgili destek almak için 444 65 43 numaralı LG Çağrı merkezinden teknik destek alıp servis çağırıp çağırmamanız gerektiğini öğrenin. Servis çağırmanız gerekiyor ise Servis Talep Formunu doldurun ve uzman desteği bekleyin.
 • Randevu saatinden önce ekiplerin çalışmasını engelleyecek nesneleri cihazın yakınlarından kaldırın.
 • Cihazın arızasının gelen ekipler tarafından görünmemesine karşın ekipler gelmeden önce video çekip telefonunuzda bulundurun.

 • Bize ulaşın sayfasından veya çağrı merkezimizden arıza detaylarını belirterek randevu alıp, randevu gün ve saatinde cihazınızı yetkili servisimize teslim edebilirsiniz.
Servislerimiz

LG Ürünlerinize En Uygun Hizmeti Sağlıyoruz

LG Led TV Yetkili Servisi

LG LED TV'ler, görüntü kalitesindeki farklılıkla diğer TV modelleri arasında öne çıkıyor. Tüm LED TV'ler ultra ince tasarımıyla, 3.000.000:1 kontrast oranıyla ve ışıklandırmada kullandığı teknolojisiyle dikkat çekiyor ve bugüne kadarki TV deneyimlerinizi unutturacak kadar iddialı bir performans sunuyor. Teknolojik özelliklerin çok detaylı olması cihazın montajı yapılırken ayrı bir önem gerekiyor. LG LED TV yetkili servisleri profesyonel ekipleri ile devreye giriyor ve tecrübeli elemanları cihazın sorunsuz bir şekilde kurulumunu gerçekleştiriyor. LG LED TV yetkili servisleri ayrıca cihazın daha uzun süreyle kullanılabilmesini sağlarken ekonomik kayıplarıda engellemiş oluyor.

LG LED TV Kurulum

Bu sınıfındaki iddiasını görüntü kalitesiyle ortaya koyan LG LED Televizyonlar, montajı ve çalışmasıylada fark yaratıyor. Yaşam alanının en güzel yerinde konumlanması renklerin doğru şekilde yansıtılması için gerekiyor. Ayrıca önemli teknik detaylarda montaj sırasında öne çıkıyor. Önemli adımları kaçırmamak ve hata yapmamak için LG LED TV yetkili servisine danışmalı ve onların direktifleriyle hareket etmelisiniz. Yoksa cihazınız kısa bir sürede arızalanabilir veya kullanım ömrü azalabilir.

Dikkat Edilmesi Gereken Teknik Detaylar:

 • LED TV’nin kurulacağı yeri seçerken güneş ve ışığın geliş açısına dikkat edilmelidir.
 • Isının yüksek olduğu yerler cihaza zarar verebilir ve bir müddet sonra renklerin kaybolmasına sebep olabilir.
 • Kurulumun yapılacağı yerin elektrik ve uydu girişinede yakın olması önemlidir.
 • Cihazın narin bir yapıya sahip olması sebebiyle yeri fazla değiştirilmemelidir.

LG LED TV Servisi Bakım Ve Onarım

LED TV’nin çok iyi performans göstermesi, kesintisiz görüntü kalitesi verebilmesi ve arıza vermemesi için belli zamanlarda LG LED TV servislerinden bakım hizmeti alınmalıdır. Yapılan bu bakımlar cihazı çıkabilecek arızalara karşı korurken olası problemlerin de önceden fark edilebilmesini sağlar ve maddi zararlarıda engeller.

Bakımlar yapılırken yetkili servisin profesyonel elemanlarından cihazla ilgili teknik bilgileri öğrenebilir ve aksesuarlar ile ilgili de fikir edinebilirsiniz. Bu vesile ile cihazın çalışma ömrünü uzatabilir ve de verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

LED TV’de Sık Karşılaşılan Sorunlar

Kendinden önceki teknolojilere göre görüntü kalitesinde yarattığı farkı tasarımında da görebildiğimiz LED TV’lerin, önceki teknolojilere göre daha uzun çalışma ömrü vardır. Fakat hatalı kullanımlar cihazın çalışma ömrünü kısaltırken zaman içerisinde de bozulmasına da neden olabilir. LED TV'lerde genellikle belli başlı arızalar görülür. Bu arızalara engel olmak için kullanıcıların belli tavsiyelere uyması önerilir.

LED TV ile ilgili karşılaşılan sorunlar ve kullanım önerileri;

 • LED TV, önceki teknolojilere göre çok daha tasarrufludur. Kullanım zamanları dışında elektrik bağlantısı kesilmelidir.
 • TV'nin çalışmaması rastlanabilir arızalardan biridir. Böyle bir durumda şebeke elektriği kontrol edilmeli, fiş çekilmeli ve bir süre sonra fiş yeniden takılarak denenmelidir.
 • Çalışma ömrünü uzatmak için cihaz kullanım zamanları dışında fişten çekilmeli ve elektrik bağlantısı tamamen kesilmelidir.
 • Cihaz bilgisayarlarda olduğu gibi doğru bir şekilde kapatılmalıdır. Sadece kumandadan kapatılması veya sadece elektrik bağlantısının çekilmesi bir müddet sonra cihazda arızaların oluşmasına neden olacaktır.

Oled kelimesi Organik Işık Yayan Diyot kelimelerinin baş harflerinden meydana gelmiştir. Oled teknolojisind paneller elektrik akımı geçtiğinde kendi ışıklarını yayıyor. Bu da Oled panelleri kendi sınıfında başarılı bir model yapıyor. LG OLED TV, oyun ve sinema severlere mükemmel bir görüntü ve hızlı tepkime süresi sunarak vazgeçilmez oluyor. Önceki teknolojilerden 1000 kat daha hızlı çalışıyor. Böylece tüm görüntüler en detaylı bir şekilde gösteriliyor.

LG Oled TV Serisi

 

Oled TV’nin tüm özelliklerini öğrenebilmek ve yüksek performansta kullanabilmek için LG OLED TV yetkili servisinden destek alınmalıdır. Talep edeceğiniz servis hizmeti ile hem ürünün montaj ve kurulumunu yaptırabilirsiniz hem de cihazla alakalı tüm soruları yetkili servis elemanlarına yöneltebilirsiniz.

LG OLED TV Kurulumu

Oled TV’lerin en önemli özelliği ince ve narin bir yapıya sahip olmalarıdır. Bu da Oled TV'yi çok hassas ve özel bir model yapıyor. LG OLED TV’nin kurulumu da aynı oranda hassasiyet gerektiriyor. Oled TV'ler özel ayağı ile istenilen yere konumlandırılabilir veya duvara sabitlenebilir. LG OLED TV yetkili servisleri bu aşamada devreye giriyor ve tüketicilerin cihazı en performanslı bir şekilde kullanabilmelerini sağlıyor.

Dikkat Edilmesi Gereken Teknik Detaylar:

 • Curved modeller kavisli yani yay şekline benzemektedir. Bu modeller de TV’nin ne kadar özel olduğunu ispatlamaktadır.
 • Televizyon yaşam alanın en doğru yerinde konumlandırılmalı ve her yerden görülebilmelidir.
 • Konumlandırılacak yer seçilirken güneş ve ışığın geliş açısına dikkat edilmelidir.

LG OLED TV Servisi Bakım ve Onarım

Oled TV’ler de diğer modeller gibi belirli aralıklarla bakıma ve onarıma ihtiyaç duyarlar. Cihazın verimli çalışabilmesi ve olası arızaların önlenebilmesi için LG OLED TV yetkili servisi ile temas kurulmalıdır. Narin bir yapıya sahip olmaları sebebiyle bakım işlemleri çok önemlidir. Periyodik bakımlar önemsenmezse olası arızalar kullanıcıları zor durumda bırakabilir ve maddi zararlara maruz kalınabilir. Bakım esnasında TV’nin yeni çıkan yedek parça ve aksesuarlarını da inceleme imkanı bulabilirsiniz.

Oled TV’de Sık Karşılaşılan Sorunlar

Oled TV’nin montajı bittikten sonra tüm öneriler dikkate alınmalı ve cihaz bu öneriler doğrultusunda kullanılmalıdır. Oled TV’nin en başta gelen özelliği Oled panellerdir. Uzmanlar Oled panellerin dayanıklılık süresini uzatmak için çok çalışmış ve sonunda başarılı olmuştur.

Oled TV ile ilgili karşılaşılan sorunlar ve kullanım önerileri;

 • Görüntü ile ilgili problem yaşadığınızda beklemeden yetkili servisle temas kurmalısınız.
 • OLED TV’nin ışık ve görüntü ayarları önerilen seviyeye getirilmelidir.
 • Televizyonda ses problemleri yaşamamak için düzenli olarak bakım yaptırılmalı ve de hoparlör ayarlarına dikkat edilmelidir.

Oyun Monitörleri

Sürükleyici Oyun Deneyimi

UltraGear Oyun monitörü ile Ezber Bozun. LG Oyun Monitörleri, Nano IPS 1 ms'den canlı görüntü kalitesi, 144 Hz'den daha yüksek hız ve oyun odaklı en son teknolojilerle oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşır.
 
Ultra Geniş Monitörler

 

Daha çok gör, Daha Kolay Çalış, Daha Yaratıcı Ol.

Aynı anda eskisinden daha fazla içerik görün, Panaromik bir görüntünün keyfini çıkarın ve LG monitörün genişletilmiş ekranıyla istediğiniz her şeyin içine dalın.
 
4K & 5K Monitörler

Daha Doğru, canlı ve detaylı görsel anlatım

4K içerik izlemekten tasarım ve video profesyonellerine kadar mükemmel yol arkadaşı.
LG 4K ve 5K monitörler, yüksek çözünürlüklü, olağanüstü görüntü kalitesine sahip daha ayrıntılı görüntüleri ve mükemmel renk üretimi ile tanınır.
 

LG Bilgisayar Servisi Bakım ve Onarım

 

Elektronik cihazlar içinde en fazla bakım gerektiren üründür. Bünyesinde çok sayıda farklı parça, sistem bulunması ve günde 8-10 saatten fazla kullanılması bakıma olan ihtiyacı doğuran sebeplerden biridir. Cihazda meydana gelebilecek küçük bir arızaya mani olmak için LG bilgisayar servis yetkilileri ile periyodik olarak görüşmeli ve her türlü problem profesyonellere iletilmelidir.

Cihazın periyodik bakımlarının ihmal edilmesi küçük arızaların ileride daha büyük problemlere sebebiyet vermesine ve maddi olarak zarar etmenize yol açabilir. Üstüne üstlük hem zaman kaybına hem de işlerin aksamasına sebep olur.

LG Bilgisayar Yetkili Servisi

 

Bilgisayarda Sık Karşılaşılan Sorunlar

Günlük yaşamda en çok kullandığınız cihazlardan biri olan bilgisayarlar, zaman içerisinde performas kaybı yaşayabilirler. Cihazın yavaş çalışmaya başlaması, pil ömrünün kısalması, görüntü sorunları ve yazılımsal arızalar sık karşılaşılan problemlerdendir. Bu problemleri azaltmak ve kullanım süresini uzatmak için uzman personelin tavsiyeleri dikkte alınmalı ve kullanım esnasında uygulanmalıdır.

Bilgisayar ile ilgili karşılaşılan sorunlar ve kullanım önerileri;

 • Bilgisayar bünyesinde birden fazla farklı parça ve sistem bulunması sebebiyle bakımdan geçirilmeli ve güncellenmelidir.
 • Cihaza ilk kurulumdan itibaren antivirüs programı yüklenmeli ve sürekli bu şekilde kullanılmalıdır.
 • Cihazın çok ısınması kullanıcıların en sık şikayet ettiği problemdir. Tüketiciler bu problemi çözmek için fan gibi aksesuarlar kullanmalıdır.
 • Pil ömrünün azalması tüketicilerin şikayet ettiği diğer bir problemdir. Çözüm için ürün doğru bir şekilde şarj edilmelidir.
 • Sadece üretici tarafından onaylanmış ve pile uygun üretilmiş şarj cihazı kullanılmalıdır.
 • Pilde fiziken bir şişkinlik oluşması muhtemel bir tehlikeyi gösterir. Hemen yetkili servis ile temas kurulmalıdır.
 • Bilgisayar sıcaklığın çok olduğu yerlerden uzak tutulmalı ve bu tür yerlede bırakılmamalıdır.
 • Güç ve bağlantı portlarının bozuk para, anahtar, saat ve kolye gibi metal nesneler ile temas etmesi engellenmelidir.

LG cep telefonu modelleri, şık tasarımları ileri teknolojiyle bir araya getirerek en iyi modelleri üretiyor. Sıradışı seçimler yapmak isteyenlere birbirinden farklı seçenekler sunan LG markası, renk seçenekleriyle de ürün yelpazesinde iddialı. LG cep telefonu yetkili servisi tüketicilerin model seçiminden sonra devreye giriyor. Tüketicilerin yardıma ihtiyaç duyabileceği bakım, kurulum, arıza ve aksesuar seçimi gibi konularda kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor.

LG Cep Telefonu Kurulumu

Kurulum işlemi ve kullanıma başlanması en basit cihazlardan biri cep telefonudur. Detaylarda fark olsa da işletim sistemleri temelde aynıdır. İlk şarj cihaz kapalı olarak yapılmalı ve pil tamamen dolduktan sonra açılmalıdır. Daha sonra gerekli programlar indirilmeli ve kişisel ayarlar yapılmalıdır. Bu işlemleri kendinizde yapabileceğiniz gibi LG cep telefonu yetkili servislerinden de yardım alabilirsiniz. Böylece cihazın varsa teknik problemleri servis tarafından tespit edilmiş olur ve garanti kapsamında yenisiyle değişim işlemi yapılabilir.

Dikkat Edilmesi Gereken Teknik Detaylar:

 • Cep Telefonu kurulumu için yetkili servislerden destek istemek garanti kapsamı için önemlidir.
 • Kişisel ayarları yaparken tavsiyelere uyulmalı ve dikkat edilmelidir.
 • Klavye yazma aracını kişiye göre özelleştirmeniz mümkündür.
 • Cep telefonunuzda otomatik güncellemeler açık olmalı ve sürekli takip edilmelidir.
 • Mağaza uygulamalarının güncellemeleri kontrol edilmelidir.

LG Cep Telefonu Servisi Bakım ve Onarım

Günlük hayatta en çok kullanılan cihazlardan biri olması sebebiyle bakımlara zaman ayrılmadığını söyleyebilriz. Bunun nedeni ise servis süresinde cep telefonun kapalı olması ve kullanım dışı kalmasıdır. Fakat önemsenmeyen problemler ileriki zamanlarda çok daha büyük arızalara sebep olurken tüketicilerin maddi zarara uğramalarına neden olmaktadır. Kullanımda problem yaşamamak ve performans kayıpları yaşamamak için belli aralıklarla LG cep telefonu yetkili servisi ile temas kurulmalıdır. Aksesuar ihtiyaçlarınızı da yetkili servislerden temin edebilirsiniz.

Telefonda Sık Karşılaşılan Sorunlar

Elektronik cihazların kullanıldığı süre ne kadar uzunsa karşılaşılan problemlerde o kadar çoğalmaktadır. Cep telefonları bu duruma en güzel örnektir. Pil ömrünün kısalmasından ekran çizilmelerine, ekran donmalarından mikrofon ve kulaklık problemlerine kadar pek çok problem yaşanabilmektedir. Bahsedilen problemlere maruz kalmamak ve kullanım süresini artırmak için uzmanların önerileri dikkate alınmalıdır.

Cep Telefonu ile ilgili karşılaşılan sorunlar ve kullanım önerileri;

 • Dokunmatik telefonların ekran çizilmesi ve kırılması en çok karşılaşılan problemlerdir. Bunun önüne geçebilmek için ekran koruyucu film ile kaplanmalı ve kılıf kullanılmalıdır.
 • Pil şarj süresinin kısalması verimi düşüren problemlemlerden biridir. Pil orijinal şarj aleti kullanılarak şarj edilmelidir, başka marka-model bir telefona ait şarj cihazı veya araç şarjı kullanılması pilin ömrünü azaltabileceği veya arızalara sebep olabileceği akıldan çıkartılmamalıdır.
 • İnternette dolaşırkrn güvenilir olmayan sitelere girmemeli ve telefonu virüs tehlikelerine karşı korunmalıdır.
 • Telefon görüşmesini olumsuz etkileyen kulaklık ve mikrofon problemleri için mutlaka yetkili servislerle irtibata geçmeli ve arızanın giderilmesi sağlanmalıdır.
 • Cihaz yüksek sıcaklık olan alanlarda bırakılmamalıdır.
 • Cihaz nemli bölgelerden uzaklaştırılmalı ve suyla temas ettirilmemelidir.

 

LG Ev Sinema Sistemi Yetkili Servisi

LG Ev Sinema modelleri, mükemmel ses kalitesini odanın her noktasında hissettiren ve filmi izleyenlere tüm heyecanı yaşatan bir sistemdir. Son teknolojiyi modern bir tasarımla bir araya getiren LG, tüketicileri ses dünyasını özgürce keşfetmeye çağırıyor. Cihazın doğru bir şekilde kurulabilmesi içinse LG ev sinema sistemi yetkili servislerinden destek talep etmek gerekiyor. Yetkili servisler arızadan yedek parça ve aksesuarlara, kurulumdan bakıma kadar kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Teknik özellikler ve kullanımla ilgili detaylar içinde tüketiciler yetkili servislerden bilgi alabilirler.

LG Ev Sinema Sistemi Kurulumu

LG Ev Sinema Sisteminin kurulumu için belli bir tecrübe ve birikim gerekir. Çünkü sesin kullanım alanı içerisinde doğru bir şekilde dağılması gerekmektedir. Bu şekilde tüketciler hem sesi gerçeğe yakın olarak anlar hem de filmin büyüsüne kendilerini kaptırır. Yüksek performanslı çalışma da LG ev sinema sistemi yetkili servisinin verdiği bilgilerle çok kolay olacaktır. Ve de cihaz garanti kapsamına alınmış olacaktır.

Ev Sinema Sistemleri

Dikkat Edilmesi Gereken Teknik Detaylar:

 • Hoparlörlerin dizilimi yerleşik haldeyken baş yüksekliğinde olmalıdır.
 • 4 Hoparlör kullanım alanının dört faklı noktasına yerleştirilir. Orta hoparlör ise TV veya Monitörün alt tarafına yerleştirilmelidir.
 • Bilinenin aksine hoparlör kullanım alanının tam köşesine yerleştirilmemelidir. Bu şekilde yerleştirilmesi sesin direk yüze çarpmasına sebep olur.
 • Arzu edilen ses kalitesine ulaşmak için doğru yerleşim yetmez. LG ev sinema sistemi yetkili servisi ses kalibrasyonu için ayarlamaları da yapacaktır. Ses kalibrasyonu oturma yeri ile hoparlör uzaklığının belirlenmesiyle yapılır ve ses şiddetleri otomatik olarak ayarlanır.

LG Ev Sinema Servisi Bakım ve Onarım

Ürünün periyodik bakımlarını aksatmamak olası arızaların önüne geçilmesini sağlıyor ve daha büyük problemlerin oluşmasını engelliyor. LG ev sinema sistemi yetkili servisinin cihazda meydana gelebilecek arızaları daha oluşmadan tespit etmesi en önemli ayrıcalıklardandır. Çünkü yetkili servis ekibi küçük sorunları bile gözden kaçırmıyor ve zengin yedek parça stoğu ile çözüm üretiyor.

Surround-Sound Formatları

Ev Sinema Sistemi Sık Karşılaşılan Sorunlar

Ev sinema sistemlerinin periyodik olarak bakımlarını yaptırarak olası arızaların önüne geçmek mümkündür. Beklenen performansı vermemesi, seste cızırtıların oluşması, elektrik gücünü tam olarak alamaması en çok karşılaşılan problemlerin başında gelmektedir. LG ev sinema sistemi yetkili servisinin önerilerini dikkate almak ve kurulumu doğru yapmak bir çok arızanın önüne geçmek için yeterlidir.

Ev Sinema Sistemi ile ilgili karşılaşılan sorunlar ve kullanım önerileri;

 • Demo odalarındaki dinlenilen ses değil, kullanım alanındaki ses baz olarak kabul edilmeli.
 • Kullanılacak anfi yeteri kadar güçlü olmalı ve her türlü sesin dağılımını yapabilecek özellikte olmalı.
 • Sistemin yerleşimi dikkatli yapılmazsa tam dağılıma engel olacaktır.
 • Eski kolonların yalıtımı home cinema kolonları gibi olmadığı için TV'ye fazla yaklaştırıldığında renk ayarlarını bozacaktır. Bu yüzden eski kolonlar TV'ye fazla yakşaltırılmamalıdır.
 • Aktif bass yerleştirilirken çok fazla pencereye, cam eşyalara vb. yaklaştırılmamalıdır. Bu tür yerleşim eşyaları titretecek ve ses çıkartacaktır. 

Hafif ve taşınabilir tasarımlarıyla keskin, parlak görüntüler sağlayan LG projektörlerle oyun, slideshow, TV dizileri ve filmlerin keyfini çıkarın.

HD Kalitesi Her Yerde!

LG projektörler, istediğiniz her yerde büyük ve canlı bir görüntü gösterecek kadar kompakt, hafif ve çok yönlüdür.

LG LED Projektör

Çok küçük projektörle maksimum hareket ve eğlenceyi izleyin.

LG Projektör Özellikleri

 

USB Bağlantısı

Bir USB bellek depolama aygıtını takıp projektörden kolayca yansıtarak resimleri görüntüleyin, videoları izleyin veya PowerPoint, Word ya da Excel sunumları hazırlayın.

Akıllı Cihazlarla Kolay Ekran Paylaşımı

Küçük ekranlarla kendinizi sınırlamayın. İçerikleri Wireless Mirroring özelliğine sahip PC ya da laptop'ınızla kablolara gerek duymadan projeksiyon ekranına taşıyın. İçerikler üzerinde istediğiniz değişiklikleri daha büyük ekran üzerinde yapabilmeniz, grup sunumları için size büyük avantaj sağlayacak.

Artık PC’ye ihtiyacınız Yok

Artık film izlerken veya sunum yaparken bilgisayar bağlantısına ihityaç yok. Film izlemek, resim, müzik ve PPT, Excel, Word gibi office programlarını çalıştırmak için yalnızca fişe takın ve USB'yi çalıştırın.

 

LG Projektör Yetkili Servisi

LG Buzdolabı Yetkili Servisi

Mutfağınızın hak ettiği şıklığı, modern tasarım ve teknoloji ile birleştiren, bütçenize ve çevreye dost her model cihazlarınıza LG buzdolabı yetkili servisi olarak hizmet veriyoruz.  Cihazın buzlanma yapması, yeteri kadar soğutmaması, montajı, kurulumu ve keşfi gibi tüm başlıklar uzman elemanlar tarafından yapılıyor ve kullanıcılara maksimum performans sağlayan ürünler teslim ediliyor. Ayrıca LG buzdolabı yetkili servisleri elemanlarınca yapılmayan montaj işlemleri garanti kapsamına girmemektedir.

LG Buzdolabı Özellikleri

LG Buzdolabı Servisi Bakım ve Onarım

Gıdalarınızın tazeliğini muhafaza eden, vitaminini koruyup, saklayan cihazlarınıza yılın belli dönemleri mutlaka bakım yaptırın. LG buzdolabı servisi elemanlarına yaptırılan bakım işlemi sayesinde, oluşabilecek arızalar önceden fark edilip onarılıyor.

Bu sayede olası arızaları önlemiş, cihazınız ömrünü uzatmış ve ekonomik kayıplar yaşamamış olursunuz. Orijinal yedek parça ve aksesuar seçeneklerimizle de cihazı daha verimli hale getirebilirsiniz. LG buzdolabı servisleri 24 saat içerisinde fiyat ve stok kontrolü yapıp size geri dönüş yapacaklardır.

LG Buzdolabı Özellikleri

Green Ion Door Cooling

Bu modelde soğutucu bölümüne hava 3 ayrı bölgeden üflenir; Arka duvar, yan duvar ve kapı. Bu sayede buzdolabının içerisindeki hava çok daha hızlı soğutulur ve diğer soğutuculardan farklı olarak her noktasda eşit soğukluk sağlanır. Bu soğutma işlemi sırasında hava katekin özlü (yeşil çay özütü) deodorizer ve karbon iyon filtreden geçer.

Katekin maddesi doğal bir antioksidan olup buzdolabı içerisindeki kötü kokuları ve bakterileri giderir. Karbon iyon filtreden salgılanan negatif iyonlar da havayı temizler ve metabolizmayı geliştirir. Böylece yiyeceklerinizi daha uzun süre taze ve sağlıklı saklayabilirsiniz.

BioshieldTM: Antibakteriyel Conta

Buzdolabı contasında üreyen bakteriler yüzünden zaman içerisinde contada şekil ve renk bozuklukları oluşur. Lg patentli Bioshield teknolojisi ile tamamen antibakteriyel maddelerden üretilen conta bakteri üremesini engeller ve size daha sağlıklı bir kullanım sunar.

Vitalight ve Opti-Fresh

Opti-Fresh gözü petekli yapısı sayesinde sebzelerin nemini çok daha uzun süre korurken LED (Vita-light) ışığı ile sebze ve meyvelerin fotosentez yapmasını sağlıyor. Böylece sebze ve meyvelerinizin tazeliğini ve besin değerlerini çok daha uzun süre koruyor.

Nem Koruma Gözü

Sebzeler taze kalmak için neme ihtiyaç duyarlar. Nem Koruma Gözü özel olarak tasarlanmış gözenekli yapısı sayesinde nem seviyesini ideal şartlarda tutan bir kutudur.

LG Buzdolabı Öneriler

Kullanım Önerileri

LG buzdolabı yetkili servisi olarak yiyeceklerinizin daha taze, daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü olması için size sunduğumuz yiyecekleri saklamaya yönelik önerilerimizi dikkate alırsanız, cihazınızı daha verimli kullanmış olursunuz.

 • Taze yiyecekleri buzdolabı bölmesinde depolayın. Tazeliğini ve lezzetini korumasında önemli bir nedendir.
 • Sıcak yiyecekleri cihaza koymadan önce ılıklaştırın. Sıcak yiyeceklerin koyulması, diğer yiyeceklerin bozulmasına ve daha yüksek elektrik faturasına neden olabilir!
 • LG buzdolabı servisi, yiyeceklerinizi depolarken, yiyeceği vinil ile sarmanızı veya kapaklı kaplarda depolamanızı tavsiye ediyor. Bu nemin buharlaşmasını önler ve yiyeceğin lezzetini ve besin değerlerini korumasını sağlar.
 • Hava kanallarını yiyeceklerle kapatmayın. Hafif bir soğuk hava akımı sıcaklığının dengede kalmasını sağlar.
 • Kapıyı sıkça açmayın. Kapıyı açmak sıcak havanın dolaba girmesine neden olur ve sıcaklığı yükseltir.
 • Dondurucu bölmesinde şişe depolamayın, donunca kırılabilirler.
 • Çözülmüş yiyecekleri tekrar dondurmayın. Bu, yiyeceğin lezzetini ve besin değerlerini kaybetmesine neden olur.
 • Dondurma gibi donmuş yiyecekleri uzun süre depolarken, kapı rafı yerine dondurucu rafını kullanın.
 

 

LG Çamaşır Makinesi Yetkili Servisi

Sektörde bir devrim yaratan Lg makineler, sessiz, sarsıntısız çalışma özelliği, yüksek yıkama performansı ve yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. LG çamaşır makinesi yetkili servisi cihazda oluşabilecek her türlü arızada devreye giriyor, bakımı, onarımı ve kurulumu gibi tüm işlemlerde tüketicilerin yanında oluyor.

LG çamaşır makinesi servisi makinenin kurulumu sırasında en uygun alanı ve güvenilir zemini tespit ediyor. Bu sayede kullanıcılar en yüksek performansı almış oluyor. Ekonomik kayıplar yaşamamak ve cihazın ömrünü azaltmamak için her durumda teknik ekibimizden destek istemeyi ihmal edilmemelidir.

LG Çamaşır Makinesi Servisi Bakım ve Onarım

LG Çamaşır Makinesi Özellikleri

Evimizin vazgeçilmez yardımcılarından biri olan çamaşır makinelerimiz, sık kullanıldığı için belli dönemlerde bakıma ihtiyaç duyarlar. Bakım yaptırılmadığı takdirde programda takılma, kötü yıkama, su tahliyesinde problem gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. LG çamaşır makinesi servisi bu işlemi ihmal etmemenizi öneriyor. Kontrol yapıldığı zaman ise olası arıza durumları önceden keşfediliyor ve belli önlemler alınabiliyor.

Bakım yaptırmanın diğer faydaları arasında ise elektrik tasarrufu sağlamak yer alıyor. Sağlıklı çalışan bir cihaz her zaman az enerji harcar. Cihazınızı daha verimli ve kullanışlı hale getirmek isterseniz, yedek parça ve aksesuar departmanından yararlanmak mümkündür.

LG Çamaşır Makinesi Özellikleri

LG Çamaşır Makinası Önerileri

LG çamaşır makinesi özellikleri modeller arası çok az bir değişiklik gösterse de genel olarak belli teknik özelliklere sahiptir. Öne çıkan özellikleri ve faydaları şu şekildedir:

 • Kırışıklıklara karşı koruma, tamburun farklı dönüşü ile kırışıklık asgariye iner.
 • Dahili ısıtıcı, suyu otomatik olarak seçilmiş programdaki en iyi sıcaklıkla ısıtır.
 • Akıllı yıkama sistemi, yükün miktarını ve su sıcaklığını algılar ve enerjiyi ve su tüketimini en azda tutmak için en uygun su seviyesini ve yıkama süresini belirler.
 • Çocuk kilidi, makinenin çalışması sırasında ayarları değiştirmek üzere çocukların herhangi bir tuşa basmasını önler.
 • Düşük ses kontrol sistemi, makine yükün miktarını ve dengeyi algılar ve santrijüf ses seviyesini en aza indirmek üzere, yükü düzgün şekilde dağıtır.
 • Redresörlü doğrudan tahrik sistemi, gelişmiş fırçasız DC motor, tamburu kayış kasnağa gerek kalmadan doğrudan tahrik eder.
 • Makine, seçilmiş yıkama programına bağlı olarak, çeşitli tambur hareketlerini veya farklı hareketlerin kombinasyonunu yapma özelliğine sahiptir.
 • Makinenin yıkama performansı, kontrollü bir sıkma hızı ve tamburun sola ve sağa dönme kabiliyeti birleştirilerek, her zaman mükemmel sonucu vermek üzere son derece iyileştirilmiştir.

Kullanım Önerileri

LG çamaşır makinesi yetkili servisi olarak, yılların bize verdiği tecrübeler ve üstün uzmanlık bilgilerimiz çerçevesinde, makinanızdan daha iyi sonuçlar alabilmeniz için, yıkama öncesi bazı tavsiye ve önerilerde bulunduk. Dikkat etmeniz durumunda daha uzun ömürlü cihaza sahip olursunuz.

 • Giysilerdeki bakım etiketlerine dikkat edilmelidir. Bu size dokuma içeriğini ve nasıl yıkanması gerektiğini anlatır.
 • İlk yıkamadan önce bir program seçilmelidir. Pamuklu 60°C, yarım doz deterjan ilave ediniz ve boş yıkama yapınız. Bu yıkama, makinenin üretimi sırasında kalan artıkların ve suyun tamburdan uzaklaşmasını sağlayacaktır.
 • En iyi sonucu almak için, kıyafetler aynı yıkama programında yıkanabilecek şekilde gruplandırılmalıdır. Su sıcaklığı, sıkma kuvveti ve farklı dokumalar farklı şekillerde yıkamayı gerektirirler. Koyu renkleri daima beyaz renklerden ayrı tutunuz. Bunları ayrı yıkanmalı, aksi halde boya ve iplik tiftiği beyazların renk atmasına neden olabilir.

LG Bulaşık Makinesi Yetkili Servisi

Güçlü, modern ve sessiz… LG bulaşık makinesi modelleri ileri teknolojiyi modern tasarımla buluşturma konusunda iddialı çözümler üretmeye devam ediyor. LG bulaşık makinesi yetkili servisi ise cihazın kurulumu ve montajını kusursuz yaparak yüksek verimde çalışmasını sağlıyor. Ayrıca bakım, arıza ve onarım gibi konularda da tüketicilerin yanında olmaya devam ediyor. Ürününüzün kurulumu için mutlaka servis ekibinden yardım istemelisiniz. LG bulaşık makinesi yetkili servisleri elemanlarınca yapılmayan montaj işlemleri garanti kapsamında değerlendirilmeyecektir.

LG Bulaşık Makinesi Servisi Bakım ve Onarım

LG bulaşık makinesi servisi eşyaların daha temiz ve daha sağlıklı yıkanmasını sağlamak amacıyla yılın belli aralıklarında bakım yaptırmanızı tavsiye ediyor. Bu sayede ileride oluşabilecek arızaları önceden fark edip önlem alınabilir. Ayrıca cihazın ekonomik ömrü uzar ve yüksek maliyetlerden kaçınmış olursunuz.

Orijinal yedek parça ve aksesuarlarla cihazınızı zenginleştirebilir, daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. LG bulaşık makinesi servisleri stok ve fiyat kontrolü yapıp en kısa sürede ürün bilgisi için size geri dönüş yaparlar. Parçalarımızın hepsi garantilidir ve orijinaldir. En ucuz fiyat politikası ve cazip ödeme seçenekleri ile kolaylıkla aksesuar ve yedek parça temin edebilirsiniz.

Kullanım Önerileri

LG Bulaşık Makinesi Güvenlik

LG Bulaşık Makinesi Yetkili Servisi olarak cihazınızı kullanırken olası kazalar yaşamamanız ve cihazdan yüksek performans alabilmeniz için sizlere bazı güvenlik talimatlarını hatırlatmak istedik.

 • Sadece uygun mutfak aletleri yıkanmalıdır. Sıcağa dayanıklı olmayan, üstünde metal süsler bulunan aletler elde yıkanmalıdır.
 • Herhangi bir çözücü kimyasal kullanmayınız. Bu patlamaya ya da yangına yol açabilir.
 • Makineye su sıkmayınız. Bu elektrik parçalarının çalışmamasına ya da elektrik çarpmasına sebep olabilir.
 • Bulaşık makinenizin kapısı açıldığında aşağıya tamamen itmeyiniz ya da iç tarafına bastırmayınız. Deformasyona ya da bozulmasına sebep olabilir.
 • El yıkama deterjanları kullanılmamalıdır.
 • Deterjanlarda fazlasıyla alkalin mevcuttur. Yutulduğunda son derece tehlikeli olabilirler. Bu sebeple çocuklar uzak tutulmalı, göz ve ciltle temas ettirilmemelidir.
 • Deterjan haznesinin, yıkama devrinin tamamlanmasından sonra boş olup olmadığını kontrol ediniz.
 • Ayarların çocuklar tarafından değiştirilmesini önlemek için “Çocuk Kilidi” kullanarak kontroller kilitlenebilir.

LG Kurutma Makinesi Yetkili Servisi

LG kurutma makinesi modelleri kullanıcılara daha iyi bir yaşam alanı ve sağlıklı nefes alma ortamı sunuyor. Yeni çıkan özelliklerle fonksiyonelliği artan modeller, bugün enerji tasarrufu sağlarken kullanıcılarına da pratiklik sunuyor. LG kurutma makinesi yetkili servisi ise cihazın en doğru yerde konumlanmasını sağlıyor ve bakım, montaj, onarım gibi konularda hizmet sunuyor.

Cihazınızın kurulum aşamasında da LG kurutma makinesi servisi ekibimizden destek almayı unutmamalı, daha sağlıklı ve daha güvenilir bir kurulum gerçekleştirmeye ihmal etmemelisiniz.  Ayrıca yetkili servis tarafından yapılmayan montaj işlemleri garanti kapsamında değildir.

LG Kurutma Makinesi Servisi Bakım ve Onarım

LG kurutma makinesi servisi elemanları, cihazınıza yılın belli aralıklarında kullanma sıklığınıza bağlı olarak bakım yaptırmanızı tavsiye ediyor. Bu cihazınızın daha uzun ömürlü ve daha yüksek performanslı olmasını sağlıyor. Böylece olası arızaları önceden tespit ederek önlemlerinizi alır ve ekonomik kayıplar yaşamazsınız. Ayrıca orijinal yedek parça ve aksesuar stoklarımızla cihazınızı daha kullanışlı ve daha verimli hale getirebilirsiniz.

Kullanım Önerileri

 • İçi kuştüyü doldurulmuş yastıkların, ince yüzleri kalitelerine göre buruşmaya çok yatkındır. Bu çamaşırları ancak düzleştirme programında kurutabilirsiniz.
 • Hakiki keten dokumalar ancak bakım etiketlerinde belirtilmiş ise makinede kurutulabilir. Aksi halde keten tüylenebilir. Bu tip dokumalara ancak düzleştirme programı uygulanmalıdır.
 • T-shirt, iç çamaşırı gibi triko ve fanila cinsi dokumalar daha ilk yıkamada çekerler. O nedenle; bu çamaşırların daha çok çekmesini önlemek için fazla kurutmamak gerekir. Örgü türü çamaşırları mümkünse bir veya iki beden büyük alınız.
 • Bakımı kolay çamaşırların kırışmaması için kazan fazla doldurulmamalıdır. Bu özellikle gömlek ve bluz gibi narin dokumalar için geçerlidir. Bunu önlemek için ya çamaşırın miktarını azaltınız veya gömlek programını seçiniz.
 • Kolalı çamaşırları kurutabilirsiniz. Alışılagelmiş apre sertliğini vermek için kola miktarını iki misli koyunuz.
 • LG kurutma makinesi servisi olarak koyu renkli yeni çamaşırları açık renk çamaşırlarla karıştırılmamasını tavsiye ediyoruz. Bunlar renk verebilir ve diğer çamaşırlarda koyu renk hav bırakabilirler.

LG Kurutma Makinesi Servisi Enerji Tasarrufu Tavsiyeleri

LG Kurutma Makinesi Teknikleri

LG kurutma makinesi servisi olarak cihazınızı kullanırken enerji tasarrufu yapabilmeniz için bazı püf noktaları vardır. Tavsiyelerimizi dikkate alarak enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

 • Çamaşır yıkama makinenizde çamaşırları en yüksek sıkma devir sayısı ile sıkınız. Örneğin 800 U/dak. Yerine 1600 U/dak. sıkma devir sayısını seçtiğiniz takdirde işlemde % 30 enerji ve zaman kazancınız olacaktır.
 • Seçtiğiniz programa ait tam kapasite çamaşır miktarından faydalanınız. Tüm çamaşır miktarını göz önüne alırsanız, harcanan enerjinin çok az olduğunu göreceksiniz.
 • Kurutma sırasında makinenin bulunduğu yerin yeterli derecede havalandırılmasını sağlayınız.
 • Her işlemden sonra makinenin filtresini temizleyiniz.

LG Elektrik Süpürgesi Yetkili Servisi

 

Temizlik yaparken buharın gücünü yanında hissetmek isteyen kadınlar, LG elektrik süpürgesi modelleri ile maksimum konfora, minimum sessizliğe ve modern tasarıma kavuşuyor. Cihazın kurulumu, bakımı, onarımı, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçları ise LG elektrik süpürgesi yetkili servisi tarafından karşılanıyor.  kesintisiz ulaşım imkanı ise en ufak bir problemi rahatlıkla çözebileceğinizin bir göstergesi.

LG Elektrik Süpürgesi Servisi Bakım ve Onarım

Cihazınızın emiş gücünün maksimum performans sağlaması, daha iyi temizlik yapması ve tozlara karşı verdiğiniz savaşta galip gelmek istiyorsanız her iki süpürme işleminden sonra clean filtrenizi yıkayarak temizlemeyi unutmayınız. Yılın belli dönemlerin de LG elektrik süpürgesi servisi elemanlarına bakım yaptırmak da ihmal edilmemelidir. Bu sayede süpürgenizden daha iyi verim alır, ekonomik kayıpların önüne geçer ve yüksek elektrik faturaları ödemek zorunda kalmazsınız.

Ayrıca özellikle süpürgelerde kullanılan hepa filtrelerin her yıl yenilenmesi, cihazınızın ömrünü uzatacak, ayrıca bakteri oluşumunu ve süpürgeden atılan tozların önüne geçecektir. Yedek filtre alımı için servis merkezimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Geniş yedek parça ve aksesuar departmanımızdan da yararlanarak süpürgenizi daha kullanışlı hale getirmekte mümkün. Öyle ki eskiyen ve yıpranan parçalarınızı orijinalleriyle, uygun fiyata değiştirebilirsiniz.

LG Elektrik Süpürgesi Özellikleri

Buharlı Temizleme

Lg buharın gücü sayesinde parke, mermer, halı gibi tüm yüzeyler rahatlıkla temizlenebiliyor. Kullanabileceğiniz buhar fonksiyonu sayesinde yüzeyleriniz uzun süre temiz ve parlak kalıyor. Islak-kuru modeller ile karşılaştırıldığında ise buharın gücü yaşam alanlarına ekstra hijyen kazandırıyor.

Motorlu Toz Sıkıştırma

Dünyadaki motorlu toz sıkıştırma özelliğine sahip ilk ve tek elektrik süpürgesi. Sıkıştırma özelliği sayesinde tozları kalıp haline getirerek toz haznesini boşaltırken etrafa toz bulutlarının yayılmasını engelliyor. Daha fazla toz toplama kapasitesiyle 3-5 kat arası daha seyrek toz boşaltma.

Kullanım Önerileri

LG elektrik süpürgesi yetkili servisi olarak süpürgenizin kullanımında olası kazaları engellemek ve daha iyi bir emiş gücü yakalayıp, verimli bir temizlik yapmanız için hazırlamış olduğumuz güvenlik uyarılarını, önemsemenizi tavsiye ediyoruz.

LG VR5942L Elektrik Süpürgesi | LG Electronics Türkiye

 • Elektrik süpürgenizi kullanmadığınızda veya tertibatı temizlemeden önce elektrik bağlantıları kesilmelidir. Aksi takdirde elektrik çarpması veya yaralanmalara neden olabilir.
 • Elektrik süpürgesini, sigara veya sıcak kül gibi yanan veya dumanlı maddeleri çekmek için kullanılmamalıdır. Bu durum ölüm, yangın veya elektrik çarpmasıyla sonuçlanabilir.
 • Cihaz içerisine gazolin, benzin, tiner, propan  gibi yanıcı ya da patlayıcı maddeler çekilmemelidir. Bu maddelerden gelecek pis kokulu gazlar, yangın tehlikesi veya patlamaya sebep olabilir.
 • Islak ellerle elektrik süpürgesine veya fişe dokunulmamalıdır.
 • Fiş kablosundan tutularak çekilmemelidir.
 • Makinenizi çekerken veya taşırken kabloyu tutacak olarak kullanılmamalı, keskin kenar veya köşelerin çevresinden kabloyu çekilmemelidir.
 • Sıcak yüzeylerden uzak tutulmalıdır.
 • Güç kablosu veya fişi zarar gördüyse veya hasarlıysa elektrik süpürgesini kullanılmamalıdır. Suya maruz kalmışsa elektrik süpürgesini kullanılmamalıdır.
 • Uygun voltaj değeri kullanılmalıdır. Uygun olmayan voltajın kullanımı motorun bozulmasına ve kullanıcının yaralanmasına neden olabilir.
 • Fişi çekmeden önce tüm kontrol düğmelerini kapatınız.
 • Hortum elektrik telleri içermektedir. Hasarlı, kesik veya delik olması durumunda hortum kullanılmamalıdır. 

LG Fırın Yetkili Servisi

Saf, parlak ve güçlü enerji... Yiyeceklerinizi güneşin doğal ışığı ve sıcaklığıyla pişiren bir yenilikler tanışın. 4 kat hızlı pişirme, temizlemesi kolay iç tasarım, yiyeceklerin nemini ve besin değerlerini koruyan helojen ışık kaynağı ile LG fırın özellikleri tam bir teknoloji ve tasarım harikası.

Işıklı Pişirme

SolorDOM teknolojisinin güçlü helojen ışığı normal fırınlardaki gibi yiyeceğin sadece dışını pişirmiyor. Aynı zamanda derine nüfuz ederek içini de pişiriyor. Bu eşsiz özelliğiyle olağanüstü hızlı olurken, yiyeceğin nemini, yumuşaklığını ve lezzetini koruyor.

Sağlıklı Buharda Pişirme

Özel tasarımlı buhar şefi, mikrodalga ışınlarının yemeği doğrudan pişirmesini önlüyor. Paslanmaz çelik kapaklı tepside ısıyla oluşan su buharı yemeği düşük yağ ve tuz oranıyla pişiriyor, vitamin değerini koruyor.

LG Fırın Özellikleri

Kolay Temizleme

İç tasarımı sayesinde hem diğer mikrodalga fırınlardan yaklaşık %27 daha büyük tepsi kullanma imkanı sunuyor, hem de köşe olmadığı için yumuşak hareketlerle kolayca temizleniyor.

Çevirme Aparatı

Lg’nin yeni motorlu piliç çevirme aparatı sayesinde kebap ve piliç çevirme gibi yemekleri evinizde çok daha sağlıklı ve lezzetli bir şekilde yapabilir, geleneksel çeviricilere göre daha çok malzemeyi tek seferde pişirebilirsiniz.

Kullanım Önerileri

LG fırın yetkili servisi olarak cihazınızdan daha iyi verim ve yüksek performans alabilmeniz için size birkaç tane pişirme ve güç düzeyi önerilerinde bulunduk. Önerilerimizi uygulamanız durumunda en iyi aşçıya bile taş çıkartacak lezzetler yaratabilirsiniz.

Ek Garanti

LG Yetkili Servisi olarak ürünlerinize ek garanti hizmeti sağlıyoruz

Garantimi Nasıl Uzatırım ?

Cihaz türü ve modeline göre paketler değişiklik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bize ulaşın.

Bize Ulaş
500
B+

Tamamlanmış Servis Kaydı

25
+

Yıl Tecrübe

450
B

Mutlu Müşteri

Sepetiniz0
Sepetinizde ürün yok
Alışverişe Devam edin
0