Search here...

Gizlilik Politikamız

MTV Elektronik > Gizlilik Politikamız

Bu internet sitesi MTV ELEKTRONİK’in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. MTV ELEKTRONİK, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

MTV ELEKTRONİK bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, MTV Elektronik markası, www.MTVElektronik.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. MTV ELEKTRONİK’in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve MTV ELEKTRONİK tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından MTV ELEKTRONİK hesabının gerek MTV ELEKTRONİK’i gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya MTV ELEKTRONİK’İn ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde MTV ELEKTRONİK, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir.

MTV ELEKTRONİK, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

MTV ELEKTRONİK

Adres: Şerifali mh. Alptekin cd. No:73/A İstanbul/Ümraniye

Telefon:  0216 365 5420

E-Posta: info@mtvelektronik.com.tr

Sepetiniz0
Sepetinizde ürün yok
Alışverişe Devam edin
0