LG Optimus Pad Yetkili Servisi

LG Optimus Pad Yetkili Servisi

LG Optimus Pad modelleri, kullanıcıların günlük yaşam, iş ve eğlence sırasındaki tüm taleplerine cevap veriyor ve ileri teknolojisi ile tüm işlemleri kolaylıkla yerine getiriyor. LG Optimus Pad yetkili servisi de cihazın bakımından kurulumuna, arızalarından aksesuarlarına kadar tüm aşamalarıyla yakından ilgileniyor. LG Optimus Pad’in teknik özelliklerini doğru bir şekilde öğrenmek ve yüksek performans elde etmek için profesyonellerden destek almak mümkündür.

LG Optimus Pad Kurulumu

LG Optimus Pad Yetkili Servisleri cihazın ilk kurulumu, gerekli olan programların yüklenmesi ve kullanım için hazır hale getirilmesi konularında tüketicilere destek oluyor. Bu işlemler sırasında LG Optimus Pad servis personeline cihazın teknik özellikleri ve kullanımı ile ilgili tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz.

LG Optimus Pad Özellikleri

LG Optimus Pad Özellikleri

Cihazın öne çıkan özellikleri kısaca şu şekildedir;

  • Full HD çözünürlükte kaydetme ve oynatma kalitesi ile detaylardaki netlik cihazın en önemli özelliğidir.
  • Çift çekirdekli son teknoloji işlemcisi ile hızlı bir performans sunmaktadır. Web gezintisi ve diğer uygulamalar arası geçiş hızı tüketiciye kullanımda zaman kazandırmaktadır.
  • Tabletin özel tasarlanmış 3D grafikleri vardır.
  • HDMI portu ile herhangi bir HDMI destekli başka bir cihaza kolayca bağlanarak tümleşik kullanım seçenekleri artırılabilmektedir.
  • Tabletlerin sanal ve holografik kullanıcı ara yüzü ile pc benzeri birden fazla uygulamayı aynı anda çalıştırabilme özelliği mevcuttur ve 3 boyutlu ekranı farklı bir özellik olarak gelmektedir.

LG Optimus Pad’in hem kullanım performansını artırmak hem de yıllık bakımlarını yaptırmak için belli zamanlarda LG Optimus pad yetkili servisi ile temas kurulmalıdır. Tecrübesiyle tüm problemleri en kısa zamanda çözen yetkili servis personeli diğer taraftan zengin aksesuar ve yedek parçaları kullanıcılara sunuyor.  

LG Optimus Pad Sık Karşılaşılan Sorunlar

Günlük hayatın vazgeçilmezi tabletler, kullanım süresine göre belli zamanlarda arızalanabiliyor. Hatalı şarj, cihazı düşürmek/çarpmak ve ekrandaki çizilmeler en çok karşılaşılan problemlerdendir.

Tablet ile ilgili karşılaşılan sorunlar ve kullanım önerileri;

  • Dokunmatik ekran cihazı hassas ve duyarlı kılmaktadır. Cihaz kullanımdan meydana gelebilecek zararlardan korunmalıdır.
  • Sıcak ne nemli ortamlar, direkt güneş ışığı alan zeminler üzerinde cihazı bırakmak arızalanmasına sebep olacaktır. Dış ortamlarda kılıf kullanmak cihazı koruyacaktır.
  • Tabletin ekranı sert cisimlerin temas etmesi ile hassas yapı sebebiyle çizilecek ve zarar görecektir.
  • Kullanım esnasında sert darbelerden korunmalı ve herhangi bir yere çarpmamalıdır.
  • Belli zamanlarda bakım yaptırarak olası problemlerin önüne geçilmelidir.

LG Servisi

LG Yetkili Servisleri
LG yetkili servisi güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile tüketicilerin tüm cihazlarıyla ilgili sorunlarına çözüm sunuyor ve çağrı merkezi ile bekletmeden talepleri işleme alıyor.

LG Yetkili Servisi

LG Yetkili Servisi
LG yetkili servisi müşteri mem- nuniyetini yükseltmeyi ve ucuz fiyat politikasıyla tüketicilere yar- dımcı olmayı misyon edinmiştir. LG yetkili servisi orjinal yedek parça – aksesuar stoğunu gün- begün zenginleştirerek ve yaygın servis ağına her yıl yatırım yaparak sektörde büyümeye, lider olmaya devam ediyor.

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Anadolu yakasında hiz- met veren LG yetkili servisi, uzman ekibi ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. Servis araçlarının güzergahları; Ümraniye’den Üskü- dar’a, Ataşehir’den Çekmeköy’e, Beykoz’dan Maltepe’ye kadar uzanıyor. Devamı için tıklayın.