LG Montaj Servisi

Lg Montaj Servisi

LG yetkili montaj servisi tüm elektronik cihazların kurulum hizmeti konusunda pratik çözümler sunuyor. Bu hizmetten faydalanmak ise oldukça kolaydır. Zira cihazı ilk satın aldığınız gün LG yetkili montaj servisi ile görüşmeniz ve talepte bulunmanız yeterlidir.

Bu aşamayı atlamamanız ve talepte bulunmanız için iki önemli sebep vardır. İlki LG yetkili montaj servis elemanlarına yaptırılmayan kurulum işlemlerinin garanti kapsamına girmeyecek olmasıdır. Bir diğeri ise tüketicilerin kendi yapacağı montaj işlemleri olası kazalara ve ekonomik kayıplara sebep olmaktadır. Bunu önlemek için yetkili servis hizmeti talebinde mutlaka bulunulmalıdır.

LG yetkili servis ekibi, yılların verdiği tecrübe ile cihazın en doğru şekilde çalışmasına ve konumlandırılmasına yardımcı olacaktır. Ekip montaja başlamadan önce sırasıyla şu adımları takip edecektir.

  • Yaşam alanında keşif yaparlar.
  • Cihazın en verimli çalışacağı yeri tespit ederler.
  • Çevresinde güvenlik sorunu oluşturabilecek noktaları düzeltirler.
  • İşlemi gerçekleştirdikten sonra doğru bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol ederler.
  • Olası problemlerde anında müdahale ederler ve yasal işlemlerin uygulanmasına yardımcı olurlar. 

Bu hizmetten faydalanarak satın aldığınız cihazınızdan en yüksek verimi alır, güvenli ve sağlıklı bir biçimde kullanırsınız. Ayrıca ürününün kullanım ömrü uzamış olur ve hatalı yapılan işlemler sonucu oluşabilecek kazalar önlenir. 

Kaliteli, Güvenli ve Uygun Fiyatlı Kurulum Hizmetleri

Lg Montaj Servisi

LG yetkili servisi her ürünün montajı için farklı yöntemler uygular ve ürünün özelliklerine göre çalışmalar yapar. Her ürünün yaratabileceği olası problemler birbirinden farklıdır. LG yetkili montaj servisinin sunduğu hizmetler şu şekildedir.

LG televizyon montajı;

Televizyon modelleri son dönemin tüm teknolojik özellikleriyle yeniden harmanlanıyor ve tüketicilerin beğenisine sunuluyor. HD, 3D, LCD ve LED TV gibi modellerden hangisinin satın alınacağına karar vermek ve tüm özelliklerini doğru şekilde kullanabilmek içinse tüketicileri doğru şekilde yönlendirmek oldukça önemli. Bu nokta LG yetkili servisi devreye giriyor ve montajından kullanım şekillerine kadar olan tüm detayları kullanıcıya aktarıyor.

Lg Elektronik Montaj Servisi Ayrıcalıkları

Lg Montaj Servisi Lg elektronik montaj servisi müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşımak için çalışıyor ve hızlı çözümler üreterek tüketicileri mağdur etmiyor. Yılların verdiği tecrübe ile sorunlara hızlı çözümler sunmak ise markanın çalışma felsefesini de ortaya koyuyor.

Diğer ayrıcalıklar arasında;

  • Müşteri Hizmetleri servisi ile tüm soru ve sorunlara yardımcı olmak.
  • Tüketicilerle dostluk düzeyinde ilişkiler kurmak ve memnuniyet seviyesini tespit etmek.
  • Montaj için ekonomik çözümler üretmek ve tüketicilere ödeme kolaylığı sunmak.
  • Satış sonrası hizmet memnuniyeti için çalışmalar yapmak.
  • Yetkili personeli sertifikalı ve alanında uzman kişilerden seçmek. 

LG Servisi

LG Yetkili Servisleri
LG yetkili servisi güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile tüketicilerin tüm cihazlarıyla ilgili sorunlarına çözüm sunuyor ve çağrı merkezi ile bekletmeden talepleri işleme alıyor.

LG Yetkili Servisi

LG Yetkili Servisi
LG yetkili servisi müşteri mem- nuniyetini yükseltmeyi ve ucuz fiyat politikasıyla tüketicilere yar- dımcı olmayı misyon edinmiştir. LG yetkili servisi orjinal yedek parça – aksesuar stoğunu gün- begün zenginleştirerek ve yaygın servis ağına her yıl yatırım yaparak sektörde büyümeye, lider olmaya devam ediyor.

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Anadolu yakasında hiz- met veren LG yetkili servisi, uzman ekibi ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. Servis araçlarının güzergahları; Ümraniye’den Üskü- dar’a, Ataşehir’den Çekmeköy’e, Beykoz’dan Maltepe’ye kadar uzanıyor. Devamı için tıklayın.