LG Kurutma Makinesi Yetkili Servisi

LG Kurutma Makinesi Yetkili Servisi

LG kurutma makinesi modelleri kullanıcılara daha iyi bir yaşam alanı ve sağlıklı nefes alma ortamı sunuyor. Yeni çıkan özelliklerle fonksiyonelliği artan modeller, bugün enerji tasarrufu sağlarken kullanıcılarına da pratiklik sunuyor. LG kurutma makinesi yetkili servisi ise cihazın en doğru yerde konumlanmasını sağlıyor ve bakım, montaj, onarım gibi konularda hizmet sunuyor.

Cihazınızın kurulum aşamasında da LG kurutma makinesi servisi ekibimizden destek almayı unutmamalı, daha sağlıklı ve daha güvenilir bir kurulum gerçekleştirmeye ihmal etmemelisiniz.  Ayrıca yetkili servis tarafından yapılmayan montaj işlemleri garanti kapsamında değildir.

LG Kurutma Makinesi Servisi Bakım ve Onarım

LG kurutma makinesi servisi elemanları, cihazınıza yılın belli aralıklarında kullanma sıklığınıza bağlı olarak bakım yaptırmanızı tavsiye ediyor. Bu cihazınızın daha uzun ömürlü ve daha yüksek performanslı olmasını sağlıyor. Böylece olası arızaları önceden tespit ederek önlemlerinizi alır ve ekonomik kayıplar yaşamazsınız. Ayrıca orijinal yedek parça ve aksesuar stoklarımızla cihazınızı daha kullanışlı ve daha verimli hale getirebilirsiniz.

Kullanım Önerileri

  • İçi kuştüyü doldurulmuş yastıkların, ince yüzleri kalitelerine göre buruşmaya çok yatkındır. Bu çamaşırları ancak düzleştirme programında kurutabilirsiniz.
  • Hakiki keten dokumalar ancak bakım etiketlerinde belirtilmiş ise makinede kurutulabilir. Aksi halde keten tüylenebilir. Bu tip dokumalara ancak düzleştirme programı uygulanmalıdır.
  • T-shirt, iç çamaşırı gibi triko ve fanila cinsi dokumalar daha ilk yıkamada çekerler. O nedenle; bu çamaşırların daha çok çekmesini önlemek için fazla kurutmamak gerekir. Örgü türü çamaşırları mümkünse bir veya iki beden büyük alınız.
  • Bakımı kolay çamaşırların kırışmaması için kazan fazla doldurulmamalıdır. Bu özellikle gömlek ve bluz gibi narin dokumalar için geçerlidir. Bunu önlemek için ya çamaşırın miktarını azaltınız veya gömlek programını seçiniz.
  • Kolalı çamaşırları kurutabilirsiniz. Alışılagelmiş apre sertliğini vermek için kola miktarını iki misli koyunuz.
  • LG kurutma makinesi servisi olarak koyu renkli yeni çamaşırları açık renk çamaşırlarla karıştırılmamasını tavsiye ediyoruz. Bunlar renk verebilir ve diğer çamaşırlarda koyu renk hav bırakabilirler.

LG Kurutma Makinesi Servisi Enerji Tasarrufu Tavsiyeleri

LG Kurutma Makinesi Teknikleri

LG kurutma makinesi servisi olarak cihazınızı kullanırken enerji tasarrufu yapabilmeniz için bazı püf noktaları vardır. Tavsiyelerimizi dikkate alarak enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

  • Çamaşır yıkama makinenizde çamaşırları en yüksek sıkma devir sayısı ile sıkınız. Örneğin 800 U/dak. Yerine 1600 U/dak. sıkma devir sayısını seçtiğiniz takdirde işlemde % 30 enerji ve zaman kazancınız olacaktır.
  • Seçtiğiniz programa ait tam kapasite çamaşır miktarından faydalanınız. Tüm çamaşır miktarını göz önüne alırsanız, harcanan enerjinin çok az olduğunu göreceksiniz.
  • Kurutma sırasında makinenin bulunduğu yerin yeterli derecede havalandırılmasını sağlayınız.
  • Her işlemden sonra makinenin filtresini temizleyiniz.

LG Servisi

LG Yetkili Servisleri
LG yetkili servisi güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile tüketicilerin tüm cihazlarıyla ilgili sorunlarına çözüm sunuyor ve çağrı merkezi ile bekletmeden talepleri işleme alıyor.

LG Yetkili Servisi

LG Yetkili Servisi
LG yetkili servisi müşteri mem- nuniyetini yükseltmeyi ve ucuz fiyat politikasıyla tüketicilere yar- dımcı olmayı misyon edinmiştir. LG yetkili servisi orjinal yedek parça – aksesuar stoğunu gün- begün zenginleştirerek ve yaygın servis ağına her yıl yatırım yaparak sektörde büyümeye, lider olmaya devam ediyor.

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Anadolu yakasında hiz- met veren LG yetkili servisi, uzman ekibi ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. Servis araçlarının güzergahları; Ümraniye’den Üskü- dar’a, Ataşehir’den Çekmeköy’e, Beykoz’dan Maltepe’ye kadar uzanıyor. Devamı için tıklayın.