LG Fırın Yetkili Servisi

LG Fırın Yetkili Servisi

Saf, parlak ve güçlü enerji... Yiyeceklerinizi güneşin doğal ışığı ve sıcaklığıyla pişiren bir yenilikler tanışın. 4 kat hızlı pişirme, temizlemesi kolay iç tasarım, yiyeceklerin nemini ve besin değerlerini koruyan helojen ışık kaynağı ile LG fırın özellikleri tam bir teknoloji ve tasarım harikası.

Işıklı Pişirme

SolorDOM teknolojisinin güçlü helojen ışığı normal fırınlardaki gibi yiyeceğin sadece dışını pişirmiyor. Aynı zamanda derine nüfuz ederek içini de pişiriyor. Bu eşsiz özelliğiyle olağanüstü hızlı olurken, yiyeceğin nemini, yumuşaklığını ve lezzetini koruyor.

Sağlıklı Buharda Pişirme

Özel tasarımlı buhar şefi, mikrodalga ışınlarının yemeği doğrudan pişirmesini önlüyor. Paslanmaz çelik kapaklı tepside ısıyla oluşan su buharı yemeği düşük yağ ve tuz oranıyla pişiriyor, vitamin değerini koruyor.

LG Fırın Özellikleri

Kolay Temizleme

İç tasarımı sayesinde hem diğer mikrodalga fırınlardan yaklaşık %27 daha büyük tepsi kullanma imkanı sunuyor, hem de köşe olmadığı için yumuşak hareketlerle kolayca temizleniyor.

Çevirme Aparatı

Lg’nin yeni motorlu piliç çevirme aparatı sayesinde kebap ve piliç çevirme gibi yemekleri evinizde çok daha sağlıklı ve lezzetli bir şekilde yapabilir, geleneksel çeviricilere göre daha çok malzemeyi tek seferde pişirebilirsiniz.

Kullanım Önerileri

LG fırın yetkili servisi olarak cihazınızdan daha iyi verim ve yüksek performans alabilmeniz için size birkaç tane pişirme ve güç düzeyi önerilerinde bulunduk. Önerilerimizi uygulamanız durumunda en iyi aşçıya bile taş çıkartacak lezzetler yaratabilirsiniz.

LG Servisi

LG Yetkili Servisleri
LG yetkili servisi güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile tüketicilerin tüm cihazlarıyla ilgili sorunlarına çözüm sunuyor ve çağrı merkezi ile bekletmeden talepleri işleme alıyor.

LG Yetkili Servisi

LG Yetkili Servisi
LG yetkili servisi müşteri mem- nuniyetini yükseltmeyi ve ucuz fiyat politikasıyla tüketicilere yar- dımcı olmayı misyon edinmiştir. LG yetkili servisi orjinal yedek parça – aksesuar stoğunu gün- begün zenginleştirerek ve yaygın servis ağına her yıl yatırım yaparak sektörde büyümeye, lider olmaya devam ediyor.

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Anadolu yakasında hiz- met veren LG yetkili servisi, uzman ekibi ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. Servis araçlarının güzergahları; Ümraniye’den Üskü- dar’a, Ataşehir’den Çekmeköy’e, Beykoz’dan Maltepe’ye kadar uzanıyor. Devamı için tıklayın.