LG Çamaşır Makinesi Yetkili Servisi

LG Çamaşır Makinesi Yetkili Servisi

Sektörde bir devrim yaratan Lg makineler, sessiz, sarsıntısız çalışma özelliği, yüksek yıkama performansı ve yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. LG çamaşır makinesi yetkili servisi cihazda oluşabilecek her türlü arızada devreye giriyor, bakımı, onarımı ve kurulumu gibi tüm işlemlerde tüketicilerin yanında oluyor.

LG çamaşır makinesi servisi makinenin kurulumu sırasında en uygun alanı ve güvenilir zemini tespit ediyor. Bu sayede kullanıcılar en yüksek performansı almış oluyor. Ekonomik kayıplar yaşamamak ve cihazın ömrünü azaltmamak için her durumda teknik ekibimizden destek istemeyi ihmal edilmemelidir.

LG Çamaşır Makinesi Servisi Bakım ve Onarım

LG Çamaşır Makinesi Özellikleri

Evimizin vazgeçilmez yardımcılarından biri olan çamaşır makinelerimiz, sık kullanıldığı için belli dönemlerde bakıma ihtiyaç duyarlar. Bakım yaptırılmadığı takdirde programda takılma, kötü yıkama, su tahliyesinde problem gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. LG çamaşır makinesi servisi bu işlemi ihmal etmemenizi öneriyor. Kontrol yapıldığı zaman ise olası arıza durumları önceden keşfediliyor ve belli önlemler alınabiliyor.

Bakım yaptırmanın diğer faydaları arasında ise elektrik tasarrufu sağlamak yer alıyor. Sağlıklı çalışan bir cihaz her zaman az enerji harcar. Cihazınızı daha verimli ve kullanışlı hale getirmek isterseniz, yedek parça ve aksesuar departmanından yararlanmak mümkündür.

LG Çamaşır Makinesi Özellikleri

LG Çamaşır Makinesi Öneriler

LG çamaşır makinesi özellikleri modeller arası çok az bir değişiklik gösterse de genel olarak belli teknik özelliklere sahiptir. Öne çıkan özellikleri ve faydaları şu şekildedir:

 • Kırışıklıklara karşı koruma, tamburun farklı dönüşü ile kırışıklık asgariye iner.
 • Dahili ısıtıcı, suyu otomatik olarak seçilmiş programdaki en iyi sıcaklıkla ısıtır.
 • Akıllı yıkama sistemi, yükün miktarını ve su sıcaklığını algılar ve enerjiyi ve su tüketimini en azda tutmak için en uygun su seviyesini ve yıkama süresini belirler.
 • Çocuk kilidi, makinenin çalışması sırasında ayarları değiştirmek üzere çocukların herhangi bir tuşa basmasını önler.
 • Düşük ses kontrol sistemi, makine yükün miktarını ve dengeyi algılar ve santrijüf ses seviyesini en aza indirmek üzere, yükü düzgün şekilde dağıtır.
 • Redresörlü doğrudan tahrik sistemi, gelişmiş fırçasız DC motor, tamburu kayış kasnağa gerek kalmadan doğrudan tahrik eder.
 • Makine, seçilmiş yıkama programına bağlı olarak, çeşitli tambur hareketlerini veya farklı hareketlerin kombinasyonunu yapma özelliğine sahiptir.
 • Makinenin yıkama performansı, kontrollü bir sıkma hızı ve tamburun sola ve sağa dönme kabiliyeti birleştirilerek, her zaman mükemmel sonucu vermek üzere son derece iyileştirilmiştir.

Kullanım Önerileri

LG çamaşır makinesi yetkili servisi olarak, yılların bize verdiği tecrübeler ve üstün uzmanlık bilgilerimiz çerçevesinde, makinanızdan daha iyi sonuçlar alabilmeniz için, yıkama öncesi bazı tavsiye ve önerilerde bulunduk. Dikkat etmeniz durumunda daha uzun ömürlü cihaza sahip olursunuz.

 • Giysilerdeki bakım etiketlerine dikkat edilmelidir. Bu size dokuma içeriğini ve nasıl yıkanması gerektiğini anlatır.
 • İlk yıkamadan önce bir program seçilmelidir. Pamuklu 60°C, yarım doz deterjan ilave ediniz ve boş yıkama yapınız. Bu yıkama, makinenin üretimi sırasında kalan artıkların ve suyun tamburdan uzaklaşmasını sağlayacaktır.
 • En iyi sonucu almak için, kıyafetler aynı yıkama programında yıkanabilecek şekilde gruplandırılmalıdır. Su sıcaklığı, sıkma kuvveti ve farklı dokumalar farklı şekillerde yıkamayı gerektirirler. Koyu renkleri daima beyaz renklerden ayrı tutunuz. Bunları ayrı yıkanmalı, aksi halde boya ve iplik tiftiği beyazların renk atmasına neden olabilir.

LG Servisi

LG Yetkili Servisleri
LG yetkili servisi güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile tüketicilerin tüm cihazlarıyla ilgili sorunlarına çözüm sunuyor ve çağrı merkezi ile bekletmeden talepleri işleme alıyor.

LG Yetkili Servisi

LG Yetkili Servisi
LG yetkili servisi müşteri mem- nuniyetini yükseltmeyi ve ucuz fiyat politikasıyla tüketicilere yar- dımcı olmayı misyon edinmiştir. LG yetkili servisi orjinal yedek parça – aksesuar stoğunu gün- begün zenginleştirerek ve yaygın servis ağına her yıl yatırım yaparak sektörde büyümeye, lider olmaya devam ediyor.

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Anadolu yakasında hiz- met veren LG yetkili servisi, uzman ekibi ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. Servis araçlarının güzergahları; Ümraniye’den Üskü- dar’a, Ataşehir’den Çekmeköy’e, Beykoz’dan Maltepe’ye kadar uzanıyor. Devamı için tıklayın.