LG Buzdolabı Yetkili Servisi

LG Buzdolabı Yetkili Servisi

Mutfağınızın hak ettiği şıklığı, modern tasarım ve teknoloji ile birleştiren, bütçenize ve çevreye dost her model cihazlarınıza LG buzdolabı yetkili servisi olarak hizmet veriyoruz.  Cihazın buzlanma yapması, yeteri kadar soğutmaması, montajı, kurulumu ve keşfi gibi tüm başlıklar uzman elemanlar tarafından yapılıyor ve kullanıcılara maksimum performans sağlayan ürünler teslim ediliyor. Ayrıca LG buzdolabı yetkili servisleri elemanlarınca yapılmayan montaj işlemleri garanti kapsamına girmemektedir.

LG Buzdolabı Özellikleri

LG Buzdolabı Servisi Bakım ve Onarım

Gıdalarınızın tazeliğini muhafaza eden, vitaminini koruyup, saklayan cihazlarınıza yılın belli dönemleri mutlaka bakım yaptırın. LG buzdolabı servisi elemanlarına yaptırılan bakım işlemi sayesinde, oluşabilecek arızalar önceden fark edilip onarılıyor.

Bu sayede olası arızaları önlemiş, cihazınız ömrünü uzatmış ve ekonomik kayıplar yaşamamış olursunuz. Orijinal yedek parça ve aksesuar seçeneklerimizle de cihazı daha verimli hale getirebilirsiniz. LG buzdolabı servisleri 24 saat içerisinde fiyat ve stok kontrolü yapıp size geri dönüş yapacaklardır.

LG Buzdolabı Özellikleri

Green Ion Door Cooling

Bu modelde soğutucu bölümüne hava 3 ayrı bölgeden üflenir; Arka duvar, yan duvar ve kapı. Bu sayede buzdolabının içerisindeki hava çok daha hızlı soğutulur ve diğer soğutuculardan farklı olarak her noktasda eşit soğukluk sağlanır. Bu soğutma işlemi sırasında hava katekin özlü (yeşil çay özütü) deodorizer ve karbon iyon filtreden geçer.

Katekin maddesi doğal bir antioksidan olup buzdolabı içerisindeki kötü kokuları ve bakterileri giderir. Karbon iyon filtreden salgılanan negatif iyonlar da havayı temizler ve metabolizmayı geliştirir. Böylece yiyeceklerinizi daha uzun süre taze ve sağlıklı saklayabilirsiniz.

BioshieldTM: Antibakteriyel Conta

Buzdolabı contasında üreyen bakteriler yüzünden zaman içerisinde contada şekil ve renk bozuklukları oluşur. Lg patentli Bioshield teknolojisi ile tamamen antibakteriyel maddelerden üretilen conta bakteri üremesini engeller ve size daha sağlıklı bir kullanım sunar.

Vitalight ve Opti-Fresh

Opti-Fresh gözü petekli yapısı sayesinde sebzelerin nemini çok daha uzun süre korurken LED (Vita-light) ışığı ile sebze ve meyvelerin fotosentez yapmasını sağlıyor. Böylece sebze ve meyvelerinizin tazeliğini ve besin değerlerini çok daha uzun süre koruyor.

Nem Koruma Gözü

Sebzeler taze kalmak için neme ihtiyaç duyarlar. Nem Koruma Gözü özel olarak tasarlanmış gözenekli yapısı sayesinde nem seviyesini ideal şartlarda tutan bir kutudur.

LG Buzdolabı Öneriler

Kullanım Önerileri

LG buzdolabı yetkili servisi olarak yiyeceklerinizin daha taze, daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü olması için size sunduğumuz yiyecekleri saklamaya yönelik önerilerimizi dikkate alırsanız, cihazınızı daha verimli kullanmış olursunuz.

  • Taze yiyecekleri buzdolabı bölmesinde depolayın. Tazeliğini ve lezzetini korumasında önemli bir nedendir.
  • Sıcak yiyecekleri cihaza koymadan önce ılıklaştırın. Sıcak yiyeceklerin koyulması, diğer yiyeceklerin bozulmasına ve daha yüksek elektrik faturasına neden olabilir!
  • LG buzdolabı servisi, yiyeceklerinizi depolarken, yiyeceği vinil ile sarmanızı veya kapaklı kaplarda depolamanızı tavsiye ediyor. Bu nemin buharlaşmasını önler ve yiyeceğin lezzetini ve besin değerlerini korumasını sağlar.
  • Hava kanallarını yiyeceklerle kapatmayın. Hafif bir soğuk hava akımı sıcaklığının dengede kalmasını sağlar.
  • Kapıyı sıkça açmayın. Kapıyı açmak sıcak havanın dolaba girmesine neden olur ve sıcaklığı yükseltir.
  • Dondurucu bölmesinde şişe depolamayın, donunca kırılabilirler.
  • Çözülmüş yiyecekleri tekrar dondurmayın. Bu, yiyeceğin lezzetini ve besin değerlerini kaybetmesine neden olur.
  • Dondurma gibi donmuş yiyecekleri uzun süre depolarken, kapı rafı yerine dondurucu rafını kullanın.

LG Servisi

LG Yetkili Servisleri
LG yetkili servisi güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile tüketicilerin tüm cihazlarıyla ilgili sorunlarına çözüm sunuyor ve çağrı merkezi ile bekletmeden talepleri işleme alıyor.

LG Yetkili Servisi

LG Yetkili Servisi
LG yetkili servisi müşteri mem- nuniyetini yükseltmeyi ve ucuz fiyat politikasıyla tüketicilere yar- dımcı olmayı misyon edinmiştir. LG yetkili servisi orjinal yedek parça – aksesuar stoğunu gün- begün zenginleştirerek ve yaygın servis ağına her yıl yatırım yaparak sektörde büyümeye, lider olmaya devam ediyor.

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Anadolu yakasında hiz- met veren LG yetkili servisi, uzman ekibi ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. Servis araçlarının güzergahları; Ümraniye’den Üskü- dar’a, Ataşehir’den Çekmeköy’e, Beykoz’dan Maltepe’ye kadar uzanıyor. Devamı için tıklayın.