LG Bulaşık Makinesi Yetkili Servisi

LG Bulaşık Makinesi Yetkili Servisi

Güçlü, modern ve sessiz… LG bulaşık makinesi modelleri ileri teknolojiyi modern tasarımla buluşturma konusunda iddialı çözümler üretmeye devam ediyor. LG bulaşık makinesi yetkili servisi ise cihazın kurulumu ve montajını kusursuz yaparak yüksek verimde çalışmasını sağlıyor. Ayrıca bakım, arıza ve onarım gibi konularda da tüketicilerin yanında olmaya devam ediyor. Ürününüzün kurulumu için mutlaka servis ekibinden yardım istemelisiniz. LG bulaşık makinesi yetkili servisleri elemanlarınca yapılmayan montaj işlemleri garanti kapsamında değerlendirilmeyecektir.

LG Bulaşık Makinesi Servisi Bakım ve Onarım

LG bulaşık makinesi servisi eşyaların daha temiz ve daha sağlıklı yıkanmasını sağlamak amacıyla yılın belli aralıklarında bakım yaptırmanızı tavsiye ediyor. Bu sayede ileride oluşabilecek arızaları önceden fark edip önlem alınabilir. Ayrıca cihazın ekonomik ömrü uzar ve yüksek maliyetlerden kaçınmış olursunuz.

Orijinal yedek parça ve aksesuarlarla cihazınızı zenginleştirebilir, daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. LG bulaşık makinesi servisleri stok ve fiyat kontrolü yapıp en kısa sürede ürün bilgisi için size geri dönüş yaparlar. Parçalarımızın hepsi garantilidir ve orijinaldir. En ucuz fiyat politikası ve cazip ödeme seçenekleri ile kolaylıkla aksesuar ve yedek parça temin edebilirsiniz.

Kullanım Önerileri

LG Bulaşık Makinesi Güvenlik

LG Bulaşık Makinesi Yetkili Servisi olarak cihazınızı kullanırken olası kazalar yaşamamanız ve cihazdan yüksek performans alabilmeniz için sizlere bazı güvenlik talimatlarını hatırlatmak istedik.

  • Sadece uygun mutfak aletleri yıkanmalıdır. Sıcağa dayanıklı olmayan, üstünde metal süsler bulunan aletler elde yıkanmalıdır.
  • Herhangi bir çözücü kimyasal kullanmayınız. Bu patlamaya ya da yangına yol açabilir.
  • Makineye su sıkmayınız. Bu elektrik parçalarının çalışmamasına ya da elektrik çarpmasına sebep olabilir.
  • Bulaşık makinenizin kapısı açıldığında aşağıya tamamen itmeyiniz ya da iç tarafına bastırmayınız. Deformasyona ya da bozulmasına sebep olabilir.
  • El yıkama deterjanları kullanılmamalıdır.
  • Deterjanlarda fazlasıyla alkalin mevcuttur. Yutulduğunda son derece tehlikeli olabilirler. Bu sebeple çocuklar uzak tutulmalı, göz ve ciltle temas ettirilmemelidir.
  • Deterjan haznesinin, yıkama devrinin tamamlanmasından sonra boş olup olmadığını kontrol ediniz.
  • Ayarların çocuklar tarafından değiştirilmesini önlemek için “Çocuk Kilidi” kullanarak kontroller kilitlenebilir.

LG Servisi

LG Yetkili Servisleri
LG yetkili servisi güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile tüketicilerin tüm cihazlarıyla ilgili sorunlarına çözüm sunuyor ve çağrı merkezi ile bekletmeden talepleri işleme alıyor.

LG Yetkili Servisi

LG Yetkili Servisi
LG yetkili servisi müşteri mem- nuniyetini yükseltmeyi ve ucuz fiyat politikasıyla tüketicilere yar- dımcı olmayı misyon edinmiştir. LG yetkili servisi orjinal yedek parça – aksesuar stoğunu gün- begün zenginleştirerek ve yaygın servis ağına her yıl yatırım yaparak sektörde büyümeye, lider olmaya devam ediyor.

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Anadolu yakasında hiz- met veren LG yetkili servisi, uzman ekibi ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. Servis araçlarının güzergahları; Ümraniye’den Üskü- dar’a, Ataşehir’den Çekmeköy’e, Beykoz’dan Maltepe’ye kadar uzanıyor. Devamı için tıklayın.