LG Bilgisayar Yetkili Servisi

LG Bilgisayar Servisi Bakım ve Onarım

LG Bilgisayar Garanti Sorgulama

Elektronik cihazlar içinde en fazla bakım gerektiren üründür. Bünyesinde çok sayıda farklı parça, sistem bulunması ve günde 8-10 saatten fazla kullanılması bakıma olan ihtiyacı doğuran sebeplerden biridir. Cihazda meydana gelebilecek küçük bir arızaya mani olmak için LG bilgisayar servis yetkilileri ile periyodik olarak görüşmeli ve her türlü problem profesyonellere iletilmelidir.

Cihazın periyodik bakımlarının ihmal edilmesi küçük arızaların ileride daha büyük problemlere sebebiyet vermesine ve maddi olarak zarar etmenize yol açabilir. Üstüne üstlük hem zaman kaybına hem de işlerin aksamasına sebep olur.

LG Bilgisayar Yetkili Servisi

Bilgisayarda Sık Karşılaşılan Sorunlar

Günlük yaşamda en çok kullandığınız cihazlardan biri olan bilgisayarlar, zaman içerisinde performas kaybı yaşayabilirler. Cihazın yavaş çalışmaya başlaması, pil ömrünün kısalması, görüntü sorunları ve yazılımsal arızalar sık karşılaşılan problemlerdendir. Bu problemleri azaltmak ve kullanım süresini uzatmak için uzman personelin tavsiyeleri dikkte alınmalı ve kullanım esnasında uygulanmalıdır.Bilgisayarı Kullanırken, Sağlığınıza Dikkat

Bilgisayar ile ilgili karşılaşılan sorunlar ve kullanım önerileri;

  • Bilgisayar bünyesinde birden fazla farklı parça ve sistem bulunması sebebiyle bakımdan geçirilmeli ve güncellenmelidir.
  • Cihaza ilk kurulumdan itibaren antivirüs programı yüklenmeli ve sürekli bu şekilde kullanılmalıdır.
  • Cihazın çok ısınması kullanıcıların en sık şikayet ettiği problemdir. Tüketiciler bu problemi çözmek için fan gibi aksesuarlar kullanmalıdır.
  • Pil ömrünün azalması tüketicilerin şikayet ettiği diğer bir problemdir. Çözüm için ürün doğru bir şekilde şarj edilmelidir.
  • Sadece üretici tarafından onaylanmış ve pile uygun üretilmiş şarj cihazı kullanılmalıdır.
  • Pilde fiziken bir şişkinlik oluşması muhtemel bir tehlikeyi gösterir. Hemen yetkili servis ile temas kurulmalıdır.
  • Bilgisayar sıcaklığın çok olduğu yerlerden uzak tutulmalı ve bu tür yerlede bırakılmamalıdır.
  • Güç ve bağlantı portlarının bozuk para, anahtar, saat ve kolye gibi metal nesneler ile temas etmesi engellenmelidir.

LG Servisi

LG Yetkili Servisleri
LG yetkili servisi güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile tüketicilerin tüm cihazlarıyla ilgili sorunlarına çözüm sunuyor ve çağrı merkezi ile bekletmeden talepleri işleme alıyor.

LG Yetkili Servisi

LG Yetkili Servisi
LG yetkili servisi müşteri mem- nuniyetini yükseltmeyi ve ucuz fiyat politikasıyla tüketicilere yar- dımcı olmayı misyon edinmiştir. LG yetkili servisi orjinal yedek parça – aksesuar stoğunu gün- begün zenginleştirerek ve yaygın servis ağına her yıl yatırım yaparak sektörde büyümeye, lider olmaya devam ediyor.

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul Anadolu yakasında hiz- met veren LG yetkili servisi, uzman ekibi ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. Servis araçlarının güzergahları; Ümraniye’den Üskü- dar’a, Ataşehir’den Çekmeköy’e, Beykoz’dan Maltepe’ye kadar uzanıyor. Devamı için tıklayın.